EREN ÖZYALÇIN (Tek Türkiye - Fırat) FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)

+2
crescent
hayal_et
6 posters
YazarMesaj
hayal_et
Moderatör
Moderatör
hayal_et

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2404
Nerden Nerden : yar_im İstanbul
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 4
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 808

Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) Empty
MesajKonu: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 12:55 pm

-Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek.

-Ağzını tıka basa leblebi tozuyla doldurup karşındakinin yüzüne yaklaşarak ''papaz'' demek.

-Demir parmaklığı olan evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrk kk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek.

-Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden anneden hafif yollu sopa yemek.

-Masanın altına uzak gemisi Atılgan'ı çizip uzaycılık oynamak,çiğnenmiş ekmekiçiyle sivri kulak yapıp Mistit Sıpak olmak.

-Bozuk para,düğme,inci gibi şeyleri yutmak ve anne gözetiminde onları lazımlığa şa'apana kadar evden dışarı çıkmamak.

-''Hadi beni cennete götür'' deyip namaz kılan anneannelerin, dedelerin sırtına atlamak.

-Karlı havalarda sınıfa gizlice kartopu sokup ön sırada oturanların önlüğünden içeri kaydırmak

-Kertenkele yakalamak ve boynuna ip bağlayıp arkadaşlarının yanında gezdirerek hava atmak.

-Küçük yeşil kurbağayı kibrit kutusunun içine koyduktan sonra paketleyip kızlara hediye etmek.

-Evin içine çadır kurup kızılderilicilik oynamak.

-Buzdolabının ışığının dolap kapalıyken de yanıp yanmadığını anlamak için bıçakla dolap kapısının lastiklerini sökmek.

-Oluklu saçtan çatısı olan çay bahçelerinin çatısına taş atıp taşın çatıdan yuvarlanırken çıkardığı sesleri dinlemek.

-Mutluyken Şarlo veya penguen gibi yürümek.Hatta orangutan takliti yapmak.

-Kalkıp gitmelerine yakın misafirlerin papuçlarının bağcıklarını kör düğümlemek.

-Yanlış numara çevirip arayanlara ''yanlış numara'' demeyip sesini kalınlaştırarak ''Buyrun,ben Ahmet''diyerek karşı tarafla dalga geçmek

-Apartmanları n kapı zillerini veya taksi duraklarının elektirik direklerindeki çağrı zillerini çalıp kaçmak.

-Pizzacıları,kebapçı ları arayıp komşunun adına siparişte bulunmak.

-Kedinin dört ayak üstüne düşüp düşmediğini görmek için kediyi balkondan atmak.

-Dişleriyle gazoz açmak,kolayı çalkalayıp ona buna püskürtmek.

-Tuvalete gitmeye üşenip odada bulunan en yakın saksıya işemek.

-Kafayı balkon demirleri arasına,parmakları şişeye veya musluğa sıkıştırmak.

-Aynjı anda çekirdek yiyip çiklet çiğnemek ve çürüdükten sonra sakızı onun-bunun saçlarına yapıştırmak.

-Balkona gizlenip gelene geçene su tabancasıyla su püskürtmek veya nişan alıp tükürmek.
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1972
Nerden Nerden : Eskişehir
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 539

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:03 pm

ekmek olayını halen yapıyorum ekmek yemem ama o kısma asla hayır diyemem, leblebi tozu en sevdiklerimden bi tanesi ama artık satmıyolar simdiki cocuklara cok yazık diyorum o nedenle, o ttıııırrrkkk sesini her yerde bulmak mümkün yoldaki parmaklıklar park kenarları vb. vaz gecemedim aslında cok canım istiyor hala laug , perdeden perdeye atlamadım ama balkondan atladığımı hatrlıyorum yerde kum yığnı vardı komuşunun evi insattı gider oraya balkondan atlardık ve kanepeden kanepeye atlamak da ayrı bir olaydr laug , dişimi yutmuştum ve evet malesef o sekilde basımda beklemislerdi laug , çadırcılık oynardım hatta abartıp bahceye tuğladan kulübe yapmıstık kardesimin başına tuğla düşmüştü 5050

simdilik bu kadar.. ordaki coğu aktiviteyi severek ve isteyerek yaptım iyi ki de yapmısım laug
GURBETCI
Alışmış
Alışmış
GURBETCI

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 354
Nerden Nerden : YURT DIŞI
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 45

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:13 pm

crescent demiş ki:
ekmek olayını halen yapıyorum ekmek yemem ama o kısma asla hayır diyemem, leblebi tozu en sevdiklerimden bi tanesi ama artık satmıyolar simdiki cocuklara cok yazık diyorum o nedenle, o ttıııırrrkkk sesini her yerde bulmak mümkün yoldaki parmaklıklar park kenarları vb. vaz gecemedim aslında cok canım istiyor hala laug , perdeden perdeye atlamadım ama balkondan atladığımı hatrlıyorum yerde kum yığnı vardı komuşunun evi insattı gider oraya balkondan atlardık ve kanepeden kanepeye atlamak da ayrı bir olaydr laug , dişimi yutmuştum ve evet malesef o sekilde basımda beklemislerdi laug , çadırcılık oynardım hatta abartıp bahceye tuğladan kulübe yapmıstık kardesimin başına tuğla düşmüştü 5050

simdilik bu kadar.. ordaki coğu aktiviteyi severek ve isteyerek yaptım iyi ki de yapmısım laug

222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:20 pm

saçıma sakız da yapıştı bilio musun ayyyy cok kötüydü sabah bi uayndım böle saçım garip bi hal almıs bi anda aklıma geldi aksam sakız çiğniyodum die annem ne uğrasmıstı banyoda 5050
GURBETCI
Alışmış
Alışmış
GURBETCI

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:23 pm

crescent demiş ki:
saçıma sakız da yapıştı bilio musun ayyyy cok kötüydü sabah bi uayndım böle saçım garip bi hal almıs bi anda aklıma geldi aksam sakız çiğniyodum die annem ne uğrasmıstı banyoda 5050

222 222 222 222 222 222 ..

Valla ben cesmede abdest alan amcalari gizlice arkalarina gelip cesmeye iterdim millet cumbulop suya 222 222 222 222 // Sonra mahallenin kadinlari kapida otururlardi asagi kosarken suralarina yapistirirdim bir hisim. Kimse tutamazdi hahahahahah
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:27 pm

5050 5050 5050
ayyy inanmıyoruum cok yaramazsın seen yazık adamlara

ben de köyde yün yıkarken çeşmeye düştüm (yalak derler ya bi de o bölümlere inekler koyunlar su içerler ıyyyyyy cok kötüydü) çarşafa sarıp eve yollamıstı annem
5050 5050
GURBETCI
Alışmış
Alışmış
GURBETCI

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:33 pm

crescent demiş ki:
5050 5050 5050
ayyy inanmıyoruum cok yaramazsın seen yazık adamlara

ben de köyde yün yıkarken çeşmeye düştüm (yalak derler ya bi de o bölümlere inekler koyunlar su içerler ıyyyyyy cok kötüydü) çarşafa sarıp eve yollamıstı annem
5050 5050

222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222 222

ben daha bitmedi okula giderken en rahat sekidle gideyim diye gizlice at arabalarinin arkasina binerdik. Surucu fark edene kadar okula gelirdik 222 222 222
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:36 pm

5050 5050 5050 5050 5050 5050
ben de onu bisiklet sürerken yorulduğumda yapardım arkadan kasası olan araba denk geldiğinde ona tutunur rahat rahat gider dinlenirdim
GURBETCI
Alışmış
Alışmış
GURBETCI

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:38 pm

crescent demiş ki:
5050 5050 5050 5050 5050 5050
ben de onu bisiklet sürerken yorulduğumda yapardım arkadan kasası olan araba denk geldiğinde ona tutunur rahat rahat gider dinlenirdim

ufff bende yaptim onu ama araba ter yone donunce ben tutunamadim yere cakildim. hala izi var ama guzeldi Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:46 pm

laug laug
benimde bacağımda ağaca trmanırken düştüğümde oluşan yaranın izi var bi de kız olcak suna bak ne kdr sımarıkmısız
laug laug
GURBETCI
Alışmış
Alışmış
GURBETCI

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:49 pm

crescent demiş ki:
laug laug
benimde bacağımda ağaca trmanırken düştüğümde oluşan yaranın izi var bi de kız olcak suna bak ne kdr sımarıkmısız
laug laug

222 222 222 222 222 222 222 222 222 he valla yav. bende agaca tirmanirken cali kirildi duserken etegim takildi agacta takili kalmistim. . zorla i 222 222 222 222 zorla inmeye calistimda etegim yirtilmisti. O zamandan bu yana etek giymedim
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:58 pm

5050 5050 5050 5050
ayyy cok güldüm yaa ben şort giymistim o nedenle olan bacaklaıma oldu
GURBETCI
Alışmış
Alışmış
GURBETCI

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:59 pm

crescent demiş ki:
5050 5050 5050 5050
ayyy cok güldüm yaa ben şort giymistim o nedenle olan bacaklaıma oldu

Bensortum yoktu sanirim kardesimin sortlarini alirdim. o kadar zayiftimki sort olurdu bana hihihihihihihihi.. SmileSmile
elifcik
Alışmış
Alışmış
elifcik

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 208
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 1
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 11

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 6:51 pm

innocen ben hiç böyle seyler yapmadım vallah
http://ozgulsagdic.ile.biz/
hayal_et
Moderatör
Moderatör
hayal_et

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2404
Nerden Nerden : yar_im İstanbul
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 4
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 808

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 9:15 pm

ooyyyyy ikinizde çok yaramazmışsınız
valla benimde oldu bu olanlarla alakalı
hehe
bi keresinde hatırlıyorum
misafir gelmişti
utandım insan içine çıkamadım
kapının arkasına etmiştim
kıh kıh kıh kıh
burcuzehra
Acemi
Acemi
burcuzehra

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 48
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyPerş. Mart 05, 2009 5:22 pm

bizde benden bi yaş küçük bi kardeşim var onunla evde çadır yapmışştık tavan yaptığımız örtüyü televzyonun altına koymuştuk benm en küçük kardeşimde kaç yaşındaydı hatrlamıyorum geldii örtünün üstne kendini attı televizyon güüüümm yere 2424 Allahtan altında minder vardıda tv ye bişi olmadı hala izleyebiliyoruzz.. 2424
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyPerş. Mart 12, 2009 3:28 am

yaa benim de başıma gelmişti öyle bi şey dayım yengemi getirmişti annemle tanılması için ama ben çok utanmıştım çıkamamıştım hiç bi odaya saklanmıştım çok zor ikna etmişlerdi beni
nedense hala anlamış değilim kendimi 5050
mehtap06
Uzman
Uzman
mehtap06

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1620
Nerden Nerden : ANKARA
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 20
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 1617

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyPtsi Nis. 13, 2009 12:18 pm

yok ya bende hiç böyle şeyler yapmadım Razz
ama daha başka farklı şeyler yapmışımdır tabi 222
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyPtsi Nis. 20, 2009 11:11 pm

ne gibi farklı şeyler acaba Smile
mehtap06
Uzman
Uzman
mehtap06

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1620
Nerden Nerden : ANKARA
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 20
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 1617

MesajKonu: Geri: Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)   Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :) EmptyPaz Mayıs 03, 2009 1:46 pm

daha çılgın 2424

Çocukluğumuzda Yaptıklarımız :)
1 sayfadaki 1 sayfası