EREN ÖZYALÇIN (Tek Türkiye - Fırat) FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yakında görüşeceğiz

4 posters
YazarMesaj
seyyide
Acemi
Acemi
seyyide

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 56
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 0
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 1

yakında görüşeceğiz Empty
MesajKonu: yakında görüşeceğiz   yakında görüşeceğiz EmptyCuma Şub. 13, 2009 2:41 pm

adam bı kongreye katılmak ıcın yurtdısına gıder. uzun bı ucak yolculugundan sonra otel odasına yerlesır ve hemen sag salım ulastıgını karısına haber veren bı mail atar.fakat mail yanlıslıkla az once kocasını topraga vermıs uzuntulu bır bayanın adresine gıder.kadın cenazeden gelınce bı bakar kı mail gelmıs.bılmedıgı bı adres .maili okumasıyla dusup bayılması bır olur .mailde soyle demektedır:canım karıcım, ben kocan.bılıyorum sasırdın ,benden bu yolla haber alacagını dusunmezdın degıl mı.bende sasırdım burda bılgısayar var,ınternet var.sorunsuz bı yolculuk yaptım tabı yol bıraz uzundu.burası cok guzel ama bıraz sıcak.bırazda kalabalık.ama sana sımdı cook sevınecegın bı haber verecem buranın yetkılılerıyle konustum yanımızda sevdıgımız bırını daha getırme sansımız varmıs ben bılmıodum yenı ogrendım.ve tabı karıcım bende senı sectım.hıc merak etme yakında sende burda benım yanımda olacaksın .yakında gorusecegız.hoscakal..
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1972
Nerden Nerden : Eskişehir
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 539

MesajKonu: Geri: yakında görüşeceğiz   yakında görüşeceğiz EmptyCuma Şub. 13, 2009 2:57 pm

5050
okumustum daha önce bunu mail olarak gelmisti hatta cok komik basıma öyle bir sey gelse ne yapardım bilemiyorum tahmin bile edemiyorum bu sekilde gülemezdm herhalde 5050
yasinsen
Bay Admin
Bay Admin
yasinsen

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 931
Nerden Nerden : ANKARA
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 2
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 64

MesajKonu: Geri: yakında görüşeceğiz   yakında görüşeceğiz EmptyCuma Şub. 13, 2009 2:59 pm

Öldüm gülmekten yaaa
harika bişey
https://erenozyalcin.yetkin-forum.com
crescent
Bayan Admin
Bayan Admin
crescent

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1972
Nerden Nerden : Eskişehir
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 5
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 539

MesajKonu: Geri: yakında görüşeceğiz   yakında görüşeceğiz EmptyPerş. Mart 12, 2009 3:45 am

dur yasin ölme sakın sonra bize de böyle şakalar yaparsın allah korusun en gecinden versin laug
mehtap06
Uzman
Uzman
mehtap06

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1620
Nerden Nerden : ANKARA
Teşekkür Puanı Teşekkür Puanı : 20
Mesaj Puanı Mesaj Puanı : 1617

MesajKonu: Geri: yakında görüşeceğiz   yakında görüşeceğiz EmptyPtsi Nis. 13, 2009 11:56 am

hay allahım ya çok komik ve süper 222

yakında görüşeceğiz
1 sayfadaki 1 sayfası